Ponúkame vám

Balíčky zliav od nás pre vás

Svadobné balíčky.

 

 

 

Dňom i nocou myslíme predovšetkým na vás, našich budúcich zákazníkov.

 

A keďže chceme, aby naša spolupráca bola jedna radosť a aby ste boli spokojní s našou prácou, no mali od nás aj niečo navyše, pripravili sme pre vás zaujímavé balíčky v spolupráci s našimi obchodnými partnermi.

 

Môžete ich využiť, ak sa stanete našimi zákazníkmi v podobe zľavových kupónov, ktoré u nás dostanete.

 

Našou prácou je sa starať o našich zákazníkov, preto neustále rozmýšľame nad ďalšími výhodami pre vás a našu ponuku budeme neustále rozširovať.

 

Balíček s 50% zľavou na požičanie svadobných šiat v salóne Elegant Stitch ZILINA

 

 

Nevesty neváhajte! Ak si u nás objednáte svadobné skužby z našej ponuky, nádherné svadobné šaty si požičiate s 50% zľavou! Všetky služby ponúkame pod jednou strechou za rovnaké ceny, aké máte aj vy, ak si služby objednávate sami!

 

 

 

 

Balíček s 20% zľavou na svadobný účes v salóne Bella Donna Žilina

 

Kadernícky salón, , s ktorým spolupracujeme,  sídli v budove, kde sa nachádza aj naša kancelária. Preto môžete ísť  priamo od nás vyskúšať tieto služby a v prípade, že s nimi budete spokojné, zajednať si ich na Váš termín.

 

 

 

 

 

 

 

Balíček s 10%  zľavou na dentálnu hygienu pred svadbou

 

Krásny úsmev na svadbe je dôležitý nielen pre nevestu, ale i ženícha.Môžete si vybrať profesionálne bielenie zubov, ale i celkovú dentálnu hygienu, ktorá trvá spravidla 1 hodinu. Ponúkame Vám zľavový kupón na túto službu.

 

 

 

 

 

40% zľava na hodiny jogy pred svadbou

Chcete venovať čas sama sebe a svojim pocitom a pritom si spevniť pred svadbou postavu? Spolu s naším obchodným partnerom ALMOU, štúdiom pohybu a jogy sme pre vás pripravili predsvadobné hodiny jogy za zvýhodnenú cenu. Každá nevesta chce byť na svojej svadbe nádherná. Skúste s jogou zrelaxovať, vychutnať si predsvadobné chvíle a tešiť sa na Váš veľký deň. Zavolajte aj partnera, možno mu práve toto jedinečné cvičenie učaruje a nájdete ďalšieho spoločného koníčka.    

 

                                       

 

 

 

 

 

 

15% zľava na nákup sedacej súpravy v Štúdiu spánku a pohodlia v Žiline

 

Túžite so svojím partnerom po pohodlí domova, keď sa vraciate z práce unavení a chcete tak veľmi na chvíľu zrelaxovať a vystrieť sa na pohodlnom gauči? Rozmýšľate nad zariaďovaním interiéru a môžete skĺbiť Vašu túžbu s túžbou svadobčanov prispieť Vám a Vášmu partnerovi na niečo výnimočné?

Aj svadobný dar v podobe sedacej súpravy je milou spomienkou na svadbu, najmä keď si zariaďujete interiér. Tieto luxusné, na Slovensku vyrobené sedačky sú pre vás vyrábané s láskou a s dôrazom na detaily. Môžete si variovať kombinácie, všetko sa vám ušije na mieru. Konzultácie v predajni sú zdarma, stačí len prísť a kreatívni predajcovia sa o vás postarajú. Prístup zameraný na klienta, jeho potreby a požiadavky, príjemné prostredie, kvalitné produkty, to všetko Vám a Vášmu partnerovi ponúkame v prípade, že sa stanete našim klientom, s vynikajúcou 15% zľavou.

 

 

 

20% zľava na tandemový zoskok

 

Prekvapenie pre Vás, Vášho partnera, zaujímavý  a jedinečný svadobný či narodeninový dar.

Poďte zažiť niečo bláznivé s profesionálom Romanom Dubským, inštruktorom parašutizmu s viacerými kvalifikáciami, ako napríklad balič záložných padákov,  AFF inštruktor, Tandem pilot, fly camera,  freefly ,  wingsuite coach, ski inštruktor.  Na svojom konte má cez 3000 zoskokov, pôsobí v Slovenskej reprezentácii. Medzi Romanove najlepšie medzinárodné úspechy patrí: 3. miesto v Eurocupe, 2. miesto MČ, 2. miesto MS, 1. miesto MP, 10. miesto MSJ, 2. miesto BASE competition Spain, 1 .miesto SL. Venuje sa taktiež BASE jumpingu, Swooping, DH-ride , Gliding, Freeride, Climbingu, Speedflyingu.

Vy budete mať zážitok, my Vám naň ponúkame 20% zľavu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zľavová poukážka
poukážka, kupón, zľavový kupón
hygiena, dentálna hygiena, poukážka, zľavový kupón
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...