Hotel Tri Studničky

Hotel Tri Studničky, Demänovská Dolina

Hotel Tri Studničky, Demänovská Dolina

 Keď sa mi predstaví budúca nevesta v telefonickom rozhovore a povie, že uvažuje o Troch Studničkách, som vždy vo vytržení.

 Vidím zeleňou pretekajúci zurčiaci potok, ktorý je vidno z presklenných priestorov hotela a počuť, keď vyjdete von. Počuť ho s takou intenzitou, že mi pripomína moje detstvo. Ten kus prírody, v ktorom chcú dvaja ľudia spojiť  svoje životy, mám na sto spôsobov nazdobený v mojej mysli a pri rozhovore s neznámou v telefóne viem, že tento / ktorý spolu o nejaký čas zažijeme/ bude zas pre mňa ten naj.

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...