DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Darčekové poukážky

Svadba Žilina

 

Máte niekoho z Vášho blízkeho okolia, kto plánuje svadbu a vy netušíte, čím by ste svadobný pár obdarovali, aby boli snúbenci spokojní a aby Váš darček bol jedinečný?

Práve teraz a práve pre Vás sme pripravili novinku, ktorou iste potešíte. Sú to darčekové poukážky, ktorými vyčaríte radosť a úsmev na tvári a pomôžete im pripraviť krásnu a nezabudnuteľnú svadobnú atmosféru. Neváhajte, naša ponuka je časovo obmedzená.

 

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...