partnerské dohody, partneri, ponuka, služby, svadobné

Čiastočný svadobný servis

Ak už máte zarezervované miesto a dátum svadby, tortičky a koláče napečú babky, máte známeho kameramana, ktorý sľúbil, že Vašu svadbu natočí, máte vybraté vysnívané svadobné šaty, no s ostatnými vecami ohľadne svadby si neviete poradiť, príďte! Spoločne nájdeme jedinečného fotografa, vhodného DJ a svadobnú skupinu, poradíme s oznámeniami, ponúkneme albumy so svadobnou výzdobou a Vy v pokojnom a v príjemnom prostredí našej kancelárie pri káve budete rozhodovať a vyberať.
A ak budete mať chuť dať si pauzu, odbehnúť na masáž a zrelaxovať, či dať si spraviť návrh vizáže, nový účes alebo upraviť nehty, zabezpečíme to všetko priamo v komplexe, kde sídlime. Je len na Vás, ako spojiť príjemné s užitočným a spolu s nami pripraviť svadbu jedna radosť!

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...