Ponúkame vám

Tlačoviny

Svadobné oznámenia a iné tlačoviny

Vytvárajú prvý dojem o svadbe a sú aj krásnou svadobnou spomienkou. Odovzdávajú sa osobne, alebo sa posielajú všetkým, ktorých chcete informovať. Pozvánky k svadobnému stolu či svadobnej party sa vkladajú k oznámeniam pre tých, ktorých prítomnosť si chcete vychutnať pri svadobnom stole. U nás nájdete široké spektrum vzorov svadobných tlačovín. Dodávka po objednaní trvá približne 14 dní. Ak máte vlastnú predstavu o svadobnom oznámení, je možné využiť služby grafika, ktorý Vám pripraví kompletný set svadobných tlačovín – oznámenia, menovky, pozvánky, menu i program dňa.

 

Potlač svadobných predmetov a predmetov na rôzne eventy

Ak si chcete dat potlačiť svadobné krabice na výslužky, pripraviť svadobné tričká alebo narodeninové hrnčeky s vašimi fotkami, dať vytlačiť ozdobný papier na čokoládky pre svadobných hostí alebo vyrobiť svadobné perá, to všetko Vám zariadime. Stačí len povedať Váše želania a my spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám ich splnili.

 

Svadobné noviny – NOVINKA!

Chcete byť originálni a pripraviť pre mladomanželov a hostí prekvapenie? Ponúkame Vám možnosť pre všetkých pripraviť SVADOBNÉ NOVINY, ktoré by vtipnou formou rozprávali príbeh mladomanželov. Zároveň majú hostia jedinečnú spomienku na svadbu. Na základe Vašich podkladov profesionálny grafik a textár vie pripraviť materiál na schválenie.

svadobné oznámenie
Netradičné svadobné oznámenie
modré oznámenie
Otváracie oznámenia
Otváracie oznámenia
s motívom obrúčok
extra svadoné oznámenie
fialové tulipány
program na svadbu, svadobný program
Svadobné menu, menu na svadbu, menu, lístok
program na svadbu
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...