partnerské dohody, partneri, ponuka, služby, svadobné

Svadobný koordinátor

Svadobný koordinátor má úlohu byť nenápadnou, ale vždy pripravenou osobou riešiť menšie, či väčšie vzniknuté problémy, podľa svadobného harmonogramu nenásilne smeruje svadobných hostí, skrátka stará sa o to, aby Váš deň prebehol hladko a príjemne.

Jeho prítomnosť by mala rozžiariť tváre snúbencov a svadobných rodičov, pretože sníme z ich pliec starosti súvisiace s organizáciou. Rozsah jeho činností sa stanovuje individuálne podľa potrieb klienta. Keď nás navštívite, presne spolu vyšpecifikujeme, čo od svadobného koordinátora očakávate.

 

Pod tieto činnosti môže spadať viacero druhov svadobných koordinácií, ktoré Vám ponúkame:

Koordinácia svadobného obradu

Zahŕňa 1-2 hodiny počas svadobného obradu. Koordinátor kontroluje dodávateľov, usádza a víta hostí, spolupracuje s oddávajúcim alebo matrikárkou. To všetko sa odohráva v príjemnej atmosfére očarujúceho okamihu spojenia dvoch duší.
Táto úloha spoplatnená, momentálne však môžete využiť naše zvýhodnené ceny.

 

Koordinácia svadobného dňa, cca 8 – 10 hodín

Zahŕňa 8 – 10 hodín celého svadobného dňa. Je individuálna a podriaďuje sa potrebám a požiadavkám klienta. Koordinátor sa stará o komunikáciu s dodávateľmi, kontroluje výzdobu, zabezpečuje bezproblémovú logistiku hostí, oboznamuje prítomných so svadobným programom, koordinuje svadobnú hudbu podľa požiadaviek klienta a svadobných hostí. Stará sa o všetky organizačné záležitosti, zatiaľ čo všetci rodinní príslušníci a samozrejme vy – svadobný pár, v pokoji a radosti zažívate svoje jedinečné okamihy.

 

Koordinácia „ na diaľku“

Nie každý si však vie predstaviť cudziu osobu na svojej svadbe, v tomto prípade Vám ponúkame možnosť vypracovania svadobného harmonogramu a pomôžeme Vám rozdeliť jednotlivé úlohy medzi rodinu a kamarátov.

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...