svadobná výzdoba Žilina

Vášnivá romantika vo Ville Nečas

Villa Nečas , pre nás nie len svadobná výzdoba

  Romantická nálada nás objala vo Ville pri dekorovaní svadobnej výzdoby pre teraz uz pani Miriamku a jej manžela. Láska a pohoda sálala zo všetkých kútov a kútikov celého priestoru a my sme si pri odchode spokojne užívali pohľad na čarovnú romantiku.Ponúkame vám všetkým tento verím že príjemný pohľad a tešíme sa každému, kto by si rád s nami pozrel a vybral tú svoju vlastnú:)

 

Rezort Vŕšky Terchová

Rezort Vŕšky Terchová

Svojou úžasnou polohou nezameniteľný rezort, kde vládne príroda a pokoj.

 Príroda, ktorá je tou najkrajšou dekoráciou. Jedinečnou.

Iinteriér ladený v tomto štýle nás priam volal po  množstve zelene. A preto som sa vybláznila. Vybláznila so zeleňou, ale aj s rozmiestnením celkovej koncepcie stolov a stoliciek, či svetelnej dekoračnej steny.

 Mám pocit, že tradičné veci nie sú pre mňa. Aj keď existujú aj výnimky:).

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...