Svadobné torty, koláče, víno a medovníky

Svadobné torty

Kúsok šťastia.

Vôňa kávy alebo čaju.

Jedinečná vôňa marcipánu, čokolády, mandlí a piškótového cesta Vás obklopuje, usádza sa vo Vašom nose a Vy sa cítite ako doma. Príjemne, uvoľnene a nádherne. V ústach sa Vám rozplýva explózia nezabudnuteľných chutí, ochutnávate Vašu jedinečnú tortu a neskutočné zákusky.

Vy a Vaši hostia budete mať tieto nezabudnuteľné pocity, my Vám poradíme, kde sa k nim dostať.

 

 

 

Svadobná torta je tradičným symbolom svadobnej hostiny. Symbolizuje šťastie a plodnosť a má za sebou dlhú svadobnú históriu. Je podávaný ako dezert svadobnej hostiny, prípadne nejaký plánovaný čas po nej. Mal by z neho ochutnať každý hosť aspoň malinký kúsok, pretože to prináša šťastie novomanželom. Hlavná svadobná torta by mala mimoriadne chutiť, no v dnešnej dobe by mala takisto ladiť s výzdobou a celkovým charakterom svadby.

 

Svadobné torty a narodenové si u nás môžete objednať od tých jednoduchých, po tie viac poschodové, podľa Vašich predstáv alebo nášho obrázku. Svadobné torty doručíme priamo na Váš svadobný stôl. To isté platí o narodeninových  alebo slaných tortičkách. Príďte si ku nám popozerať albumy  všetkých tortičiek a vybrať tú Vašu srdcovku. Spolupracujeme s kvalitnými, šikovnými a nápaditými cukrármi a cukrárkami, ktorí svoju prácu robia s vášňou

 

 Tortičky si u nás môžete vybrať od rôznych vynikajúcich cukrárok, ale aj od firmy, ktorá je na našom trhu jedinečná a skutočne kvalitná. V spolupráci s týmto partnerom vám garantujeme kvalitu a neskutocný zážitok chutí. V rámci výberu zabezpečíme ochutnávku spojenú s výletom do nádhernej prírody malebného Štiavniku. Tento zážitok naozaj stojí za to. Ak naozaj chcete, aby sa na vaše svadobné zákusky, perníčky alebo tortičky dlho spomínalo, tento dodávateľ je to pravé pre vás.

 

Zákazníkovi chceme spoločne ponúknuť nadštandardné, výnimočné, priam nedosiahnuteľné cukrárske produkty pravých, tradičných klasických, ale i nových exotických chutí –Natural and Luxury”. Predstavujeme kolekciu pravých, tradičných zákuskov, koláčov, cukroviniek, tôrt a medovníkov, spracovaných na vysokej umeleckej úrovni, pri zachovaní klasických cukrárskych technologických postupov.

Deklarujeme, že všetky suroviny používané pri výrobe vlastných výrobkov sú pôvodné a v svojej produkcii nepoužívame žiadne umelé náhrady a polotovary na výrobu korpusov, krémov, či náplní.

 

Svadobné luxusné víno

Ak nemáte predstavu, ake druhy vína by sa hodili na Vašu udalosť, prídite ku nám a na základe Vášho výberu Vám víno zabezpečíme, prípadne si ho pôjdete najprv ochutnať. Po ochutnávke sa rozhodnete, čo je pre Vás a Vašich hostí to pravé a my všetky detaily zorganizujeme.

 Ponúkame taktiež dovoz vína priamo na Váš stôl a v prípade, že Vám niečo po oslave alebo svadbe zostane, podľa zmluvy to budete môcť vrátiť.

 

 

 

 

Medovníky

 

Neskutočné umelecké diela z medovníkov ako svadobný dar alebo medovníkové drobnosti ako menovky či darčeky pre svadobných hostí. To všetko si môžete u nás objednať pod jednou strechou.

 

 

Narodeninové torty, perníčky ako menovky a zároveň darček pre hostí, sladké pokušenie v podobe originálnych koláčikov, slané torty, perníkové koče a iné perníkové výtvory na svadbu, či inú príležitosť ponúkame od tých najšikovnejších výrobcov.

 

 

 

svadobná torta, torta s ružami, torta balíček, torta s ružami, perličky, r
cyklaménová torta, štyri poschodia
marcipán, ruža, tri poschodia
koláče, pochutiny
koláče
pie cake
Chutné, koláče
labute
svadobné koláčiky
svadobné a narodeninová, koláče
lahôdky
pochutinky, lekvár
variácia, výber
svadobný koč, perníkový koč
svadobná torta
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...