spoločenské šaty

Firemné večierky

Na firemnom večierku sa konečne v uvoľnenej a príjemnej atmosfére môžete v porozprávať a zabaviť aj s kolegami, na ktorých počas roka nemáte veľa času. Je to v podstate malý teambuilding, kde sa vzájomne vidíte aj v iných situáciách a je zaujímavé spestriť ho lákavým programom.
Či už dáte na svojim zamestnancom hlasovať, aká forma zábavy by ich potešila, alebo sa rozhodnete za nich, my budeme radi, ak Vám budeme môcť sprostredkovať naše kontakty. Karaoke, brušná tanečnica, ľudový tanec, spoločenský tanec, príjemná hudobná skupina či DJ je zlomok z toho, čo môžeme zabezpečiť. Celú organizáciu a výzdobu môžete ponechať na nás alebo Vám ponúkneme čiastkové služby.
V prípade Vášho záujmu si u nás môžete rezervovať termín vopred. V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte alebo zavolajte a dohodneme si stretnutie.

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...