Svadobné drobnosti

Svadobné drobnosti.

Na maličkostiach stojí a začína všetko, my ženy to dobre  poznáme. V dnešnej dobe ich je v ponuke viac než dosť a s nimi bude každá svadba trendová, či už v štýle glamour, vintage, crazy, nature alebo tématická.

Ponúkam Vám zopár tipov, ktoré sa páčia aj mne a snáď okúzlia aj Vás:).

 

Kvetinové gule či pom pomy

Hodvábne kvetinové závesné gule si môžete u nás objednať alebo požičať kvetinkové pom pomy v smotanovej alebo fialovej farbe.

 

 

 

 

Cupcakes

 

Tieto roztomilé akoby mini muffinky sa dajú famózne nazdobiť ku farbe Vašej výzdoby. Je možné na aplikovať krémy rôznej farby alebo pridať na krém rôzne roztomilá sladké a jedlé aplikácia. Objednajte si ich u nás a vyzdobíme ich podľa Vašich prianí.

 

 

 

Farebné makarónky

A v sladkých drobnostiach ďalej pokračujeme. Ideálne na cukríkový alebo cukrovinkový stôl, vo farbe výzdoby alebo ako kontrast.

 

 

 

 

Handmade svadobné oznámenia

 

 Techniky handmade učarili aj mne. Ak by ste si samé nevedeli zhotoviť  takúto krásu, či nemali na vlastné tvorenie dostatok času a zaujalo Vás niečo z našej ponuky, neváhajte nás konktaktovať!

 

 

 

 

Mydielka ako darčeky pre hostí

 

 

Ako nápad pre chutne vyzerajúce, oku lahodiace, ale aj praktické darčeky sú tieto mydielka. Rôzne tvary, farby a veľkosti aj u nás na objednávku.

 

 

 

 

Plátené svadobné srdiečka

Vhodné zakomponovať do svadobnej vintage výzdoby alebo napríklad ako darčeky pre svadobných hostí. Je možné napísať rôzne nápisy alebo vytvoriť rôzne tvary.

 

 

 

 

Hlinené srdiečka na venčeky

Inšpirácia na venčeky na dvere alebo do natural look či vintage výzdoby.

 

 

 

 

 

Písmenká LOVE na fotenie

 

Svadobné fotky môžu byť zaujímavejšie s rôznymi rekvizitami. Ak nemáte čas vytvoriť si svoje vlastné, príďte si ku nám nejaké požičať!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korálkové závesy

 

Korálkový závesPožičiame Vám na exteriérové fotenie alebo ako dekoráciu so svadobnej sály. Máme ich vo fialovej a smotanovej farbe.

pom pomy, hodvábne kvetinové gule, gule z papiera
pom pom svadba
cupcakes, svadobné cupcakes
makarónky, farebné makarónky
glamour oznámenia
oznámenie s čipkou
mydielka, svadobné mydielka
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...