Ponúkame vám

Dokumentácia udalosti

Svadba ŽILINA

Svadobný fotograf

Svadobné fotografie zachytávajú úžasné momenty, ktoré si budete pripomínať po celý život. Nádherné fotky, ktoré zachytí svadobný fotograf svojim skúseným okom a kvalitným nástrojom, sú neporovnateľné s laickými zábermi. Svadobný deň je jedným z tých, kedy máte na sebe špeciálne šaty na špeciálnu udalosť, prežívate jedinečné okamihy a preto si toto všetko zaslúži dokonalosť v podobe profesionálnej dokumentácie. Príďte ku nám a spoločne vyberieme človeka, ktorý sa bude na tom podieľať. Máme k dispozícii ukážky prác jednotlivých našich svadobných fotografov, ktoré sú vám k dispozícii, a na základe ktorých sa môžete rozhodnúť pre toho Vášho.

 

Svadobný kameraman

Svadobné okamžiky, zachytené skúseným okom kameramana, po akých túži každá nevesta a ženích. Tradičné, bláznivé, jedinečné, výnimočné, úžasné, nádherné. Aké len chcete. Váš svadobný deň v podobe niekoľkominútového jedinečného videoklipu či úžasné svadobné video, ktoré si budete s láskou pozerať ešte so svojimi vnúčatami.
Vy prídite za nami, my budeme radi, ak Vám budeme môcť poskytnúť naše kontakty.

 

 

svadba v Žiline
svadba
svadba
svadba Zilina
svadobná fotografia
svadba žilina
Svadobná kytica
svadobná kytica
svadobný účes
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...