Ponúkame vám

Program na svadbu

Hudba na svadbe

Hudba je ťahúňom zábavy. Dobrá hudba zaručí jedinečné okamihy. Nechajte sa unášať rytmami a zabávajte sa spolu so všetkými. Je to Váš deň, Vaša party. Ak by ste potrebovali poradiť ohľadne výberu hudobnej skupiny, ľudovej hudby alebo DJ, budeme radi, ak vám budeme môcť poskytnúť naše kontakty.

 

Vypustenie svadobných holubov

Jedinečná príležitosť objednať si u nás vypustenie svadobných holubov. Cena závisí od počtu holubov, dátume a čase vypustenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vystúpenia spoločenských tancov

Ponúkame vystúpenie jedného tanečného páru, ktorý podľa výberu zatancuje latinsko-americké alebo štandardné tance. Ak chcete  vidieťchoreografiu, zabezpečíme tanečníkov, stačí nás kontaktovat, aké sú vaše predstavy o tanečnom čísle.

 

Vystúpenie jednej alebo dvoch brušných tanečníc

Orientálne brušné tanečnice, ktoré vystupujú ako duo, ale aj jednotlivo na rôznych spoločenských akciách ako sú plesy, oslavy, večierky, festivaly orientálneho tanca a iné kultúrne podujatia. V apríli 2011 získali III. miesto na medzinárodnej tanečnej súťaži Liptov Orient Festival 2011 v kategórii Duo – Orient Fusion).

 

 

Ponúkajú nasledovné druhy orientálneho tanca: Raks sharki, Drum sólo, Tanec so závojom, Wings of Isis – tanec s krídlami bohyne ISIS, Saidi tanec – s paličkou, Tanec s hodvábnymi vejármi FANSILK, African belly dance fussion, Orientálna Salza, Bolywood, Cigánsky – Gypsy tanec, improvizácie.

 

Ohňová show

Točenie ohňom – vystúpenie v exteriéri alebo interiérových priestoroch, ktoré sú vyhovujúce.

 

Ľudové tance

Sólo tanečník alebo skupina, ktorá Vám zatancuje, či zahrá v sprievode muzikantov. Chodníky, pytačky, to všetko s úžasným ľudovým súborom!

 

Začepčenie nevesty

Ľudový súbor vám príde spríjemniť večer, zahrať krásne ľudové pesničky, zatancovať alebo začepčiť nevestu.


Svadobný tanec

Mnoho budúcich manželov sa svedomite pripravuje, aby svojim svadobným hosťom predviedli ozajstnú tanečnú šou v podobe nacvičenej nápaditej choreografie. Toto tanečné číslo má zväčša veľký úspech a my vám ho pomôžeme zrealizovať. Ponúkame vám osobného trénera, ktorý choreografiu vymyslí a naučí vás ju. Spolu s partnerom si môžte dopriať aj hodiny spoločenského tanca, aby váš spoločný tanec vo forme klasiky, exceloval!

 

Vypúšťanie lampiónov

Súčasťou mnohých svadobných zábav je táto príjemná záležitosť. Energia a príjemné pocity sprevádzaju malé žiarivé bodky, ktoré sa strácajú v diaľke. Unášajte sa krásou večera a spríjemnite si ho vypustením svietiacich lampiónov!

 

Detský animátor

Potrebujete program pre ratolesti svadobčanov? Stačí povedať, vybavíme Vám detského animátora, ktorý sa deťom bude venovať a vymyslí im zaujímavé aktivity.

 

Maľovanie deťom na tvár

Každé dieťa bude na takéto niečo spomínať. Mať pomaľovanú tvár je predsa niečo nové:). Rôzne motívy a kresby nakreslí náš človek, ktorý vyplní dlhé chvíle aj tým najneposednejším nezbedníkom!

 

 

začepčenie nevesty, odčepčenie nevesty
začepčenie v ľudovom štýle, odčepčenie nevesty
Súboristi, odčepčenie nevesty
Brušná tanečnica
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...