partnerské dohody, partneri, ponuka, služby, svadobné

Svadba na kľúč

Svadba na kľúč je služba pre všetkých tých, ktorí sú pracovne natoľko vyťažení, že rozmýšľajú nad každou minútou svojho dňa.

Že je táto záležitosť pre Vás a Vášho partnera  drahá? U nás Vám tento mýtus ľahko a s radosťou vyvrátime!

 Svadobná agentúra si za tieto služby účtuje určitú položku. Na druhej strane Vám naša agentúra vie ponúknuť veľa výhod, ktoré máme vyjednané s rôznymi reštauráciami, dodávateľmi, našimi spolupracovníkm alebo partnermi. Ak zastupujeme Vás, vyjednáme pre Vás tie najlepsie podmienky! Robíme to s láskou, pretože to robíme pre vás - našich klientov!

 

Pripravíme Vám v rámci svadby na kľúč svadobný harmonogram, zoznam Vami zadaných darov, zabezpečíme vlastných dodávateľov s Vašim súhlasom alebo oslovíme tých, ktorých máte vytipovaných sami.

 

Postaráme sa o hudbu, zábavu, svadobnú výzdobu, pozháňame dekorácie, sviečky, kvety, balóny. Poradíme, kde zoženiete krásne svadobné šaty, svadobné obrúčky, zaistíme svadobné tlačoviny.

 

Objednáme svadobnú tortu a zákusky. Snímeme z pliec všetky vyčerpávajúce starosti. Budeme tu pre Vás v podobe konzultácií v dopredu dohodnutých hodinách. A Vy so svojím partnerom môžete zatiaľ napríklad trénovať Váš prvý tanec s profesionálnymi tanečníkmi alebo nahrávať svadobnú pieseň.

 

Ceny za túto službu sa stanovia individuálne.

 

Ponúkame nasledujúce služby či už pri svadbe na kľúč akebo pri sprostredkovaní určitého druhu služieb :

            podrobné svadobné konzultácie

  •  preberieme spoločne vaše predstavy a priania a pomôžeme Vám s výberom tej najvýhodnejšej alternatívy

            vypracovanie predbežného rozpočtu

  •  na základe Vašich požiadaviek a predstáv spracujeme orientačný rozpočet, ktorý sa bude upravovať po vzájomných podrobných konzultáciách

             iné služby

  • koordinácia celej akcie, zabezpečenie akýchkoľvek dodávateľov, svadobná výzdoba atď.
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...