výzdoba, výzdoba v exteriéri, svadba vonku, najkrajšia svadba

Prečo spolupracovať s agentúrou?

Prečo vôbec spolupracovať so svadobnou agentúrou a nenechať všetko na seba?
Mnohokrát sa stretávame s názorom, že vybavovať svadbu alebo iný event cez agentúru je finančne náročné.
Dnes už to nie je celkom tak.

Naša svadobná agentúra má svoju špeciálnu cenovú politiku. Ako veľkoodberateľ máme veľa cien od dodávateľov upravených tak, aby koncový zákazník mal približne rovnaké ceny, ako keby si všetky potrebné záležitosti vybavoval sám. Okrem finančnej stránky Vás svadobná agentúra odbremení od množstva práce spojenej s vybavovaním svadby, svadobnej hostiny a všetkých záležitostí súvisiacich so svadbou.

Ponúknem vám len dva kratučké príbehy.
Budúca nevesta Katarína si chcela naplánovať všetko ohľadne svadby sama, no netušila, čo všetko na ňu čaká. S počiatočným entuziazmom vošla do salónu so svadobnými šatami. Šaty boli nádherné, lenže ich tam bolo neskutočné množstvo, a tak v salóne strávila veľmi veľa času. Síce šťastná, no toršku unavená si povedala, že dnes už ostatné záležitosti odloží na neskôr. Na druhý deň po navštevovaní a chodení od jedného poskytovateľa služieb k druhému si vzdychla, že by bolo celkom fajn, mať možnosť vybaviť si všetky záležitosti ohľadne celej svadby pod jednou strechou. V ten deň ju totiž čakalo ešte veľké množstvo povinností. A každý ďalší deň a týždeň sa stretávala s množstvom nevybavených úloh. Od výberu svadobných pohárov, ochutnania zákuskov, pripravenia programu na svadbu, cez výber svadobnej torty, správneho DJ či skupiny, až po výber svadobného kameramana, prichystania a nakúpenia svadobnej výzdoby a kytice. Katka mala v hlavne iba porovnávanie cien, porovnávanie kvality, zisťovanie referencií od známych a zháňanie toho naj. Keď prišiel JEJ deň, doobeda dolaďovala výzdobu, ledva stihla kaderníka, navliekla na seba svadobné šaty a celý slávnostný deň prežívala síce s radosťou, ale úplne vyčerpaná. Ráno namiesto oddychu poupratovala sálu a výzdobu a spolu s celou rodinou ju poodnášali preč. Bola šťastná, ako každá nevesta, ale veľmi si to neužila.
 

Keď ku nám prišla Alexandra B. zo Žiliny, najskôr tiež uvažovala o možnosti všetky záležitosti si povybavovať sama, aby ušetrila čo najviac finančných prostriedkov. Keď si ale pobehala zopár dodávateľov a porovnala ceny našej ponuky, bola veľmi prekvapená. Ceny boli takmer podobné a navyše nemusela lietať po celom meste, ale všetky záležitosti mohla objednať  u nás. Dostala nenahraditeľné tipy, spolu s budúcim manželom šli na hodinu tanca, kde sa náramne zabavili, spoločne absolvovali ochutnávku vín v nádhernom domácom prostredí, z ktorých si napokon vybrali na svoju svadbu tie najchutnejšie. Svadobnú výzdobu schválila deň pred svadbou priamo na mieste a mohla sa spokojne vyspať a pripraviť na svoj veľký deň. Po úžasnej svadbe, z ktorej hostia odchádzali výborne vytancovaní a spokojní, sa naša spokojná klientka na druhý deň rozžiarená  venovala manželovi, svadobným hosťom a rodine.
 

Dovoľte nám vytvoriť spolu s vami dokonalú pohodu, krásu a originalitu, aby sme mohli na to všetko s láskou spomínať.

 

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...