Kaštieľ Orlové

Kaštieľ Orlové

Kaštieľ Orlové a biele pivónie.

Už ste niekedy ovoňali pivonku? Jej vôňa sa šíri okolím aj na diaľku a očarí vždy viac zmyslov ako len jeden, Ten očný je porovnateľný, ak nie krajší. Biele kvety sme prenášali schodiskom a dvere sály sa nám zdali vzdialejšie ako vzdialené. Motivovala nás však vysnívaná verzia interiéru so snehobielymi zástupmi bielych pivónií a hortenzií. V jednoduchosti je krása. Toto pravidlo platí vždy a všade.Keď som otočila hlavu do sály poslednýkrát, mysľou mi prebehlo, že je dokonalé.

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...