svadba, svadba v prírode

Hotel Tri Studničky, Demänovská Dolina

Hotel Tri Studničky, Demänovská Dolina

Hotel Tri Studničky, Demänovská Dolina

 Keď sa mi predstaví budúca nevesta v telefonickom rozhovore a povie, že uvažuje o Troch Studničkách, som vždy vo vytržení.

 Vidím zeleňou pretekajúci zurčiaci potok, ktorý je vidno z presklenných priestorov hotela a počuť, keď vyjdete von. Počuť ho s takou intenzitou, že mi pripomína moje detstvo. Ten kus prírody, v ktorom chcú dvaja ľudia spojiť  svoje životy, mám na sto spôsobov nazdobený v mojej mysli a pri rozhovore s neznámou v telefóne viem, že tento / ktorý spolu o nejaký čas zažijeme/ bude zas pre mňa ten naj.

Predstavu prevediem do prítomného okamihu. V tomto bol  zurčiaci potok v mokrom dni iba vidieť. Počasie nám neprialo a po dlhej dobe sme obrad pripravili vnútri. Nestratilo to však svoje čaro úplne. Presklenné tabule nás spájali s prírodou a oni dvaja si predsa povedali svoje ÁNO.

 S obláčikovo zasneným pohľadom na hlavný stôl som opúšťala hotel a v srdci som si odniesla obraz rozprávkovej svadby.

Predstavy a sny : nevesta Dominika

realizácia: Andrea Roháčová a šikulky Jedna Radosť

 

 

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...