svadba, svadba v prírode

Kaštieľ Krasňany

Kaštieľ Krasňany.

Zdobenie svadieb v čarovným priestoroch je mojou srdcovou záležitosťou. Milujem čarovné priestory s históriou. V tomto bolo čarovného viac než dosť.

Čarovná sála, čarovne strašidelné nádvorie o 22.00 v noci, čarovné prenášanie stolov ťažších ako traja veľkí chlapi dohromady:), čarovná improvizácia priamo na mieste, ktorá ale dopadla na  jednotku / ale psst, my zabezpečíme všetky problémy vyskytujúce sa priamo na mieste, niekedy však o nich vôbec ani nevravíme:) /, čarovne prežitý čas sekundu po minúte, čarovná nočná prehliadka kaštiela, čarovné Karolove príbehy..

 

FAKT, stojí toto čarovné prostredie úplne že za to:)

Malo to všetko svoje čaro a ja som sa zamilovala. Do tohto čarovného miesta plného tajomnej histórie, kde môžeš vstúpiť, len ak si vyrovnaný so svojou minulosťou:).

Veľká vďaka patrí Karolovi, Aurelovi, neveste Renátke, ktorá nás na toto čarovné miesto prilákala a mojim úžasným v Jedna Radoť.

Dekorácie a látky návrh a výber: Andrea Roháčová

Kvety návrh: Nevesta Renátka s maminkou, ja

Kvety realizácia: Andrea Roháčová

a moje lásky v Jedna Radosť

 P.S.

Verím, že tento príbeh bude nekonečný:) psst

 

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...