Súťaže s výhrou

 

Svadba Žilina

Svadba ŽIlina

Svadba snov v Žiline 

Hotel Dubná Skala v spolupráci so Žilinským Večerníkom a množstvom reklamných partnerov usporiadali akciu s názvom Svadba Snov. Kúpte si Žilinský Večerník, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie a predovšetkým kupóny, ktoré môžete posielať Vami vyvolenému páru. Alebo sa zapojte sami a vyhrajte svadbu v Dubnej Skale a všetko, čo k tomu patrí úplne zdarma!

 A keďže radi participujeme na podobných akciách, agentúra Jedna Radosť poskytne vypustenie svadobných holubov a úžasné darčeky pre svadobných hostí!
 
 

svadba Žilina
Svadba Zilina
Svadba Zilina
Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...