Svadobná agentúra Žilina

Prenájom návlekov

Svadobná agentúra Žilina

 

 

Naša svadobná agentúra pôsobí prevažne v žilinskom kraji, Venujeme sa každej klientke individuálne. Robíme prácu pre vás s láskou, pretože nás to baví. Radi vytvátame niečo zaujímavé. Ceny našich služieb sú také isté, ako keby ste si tieto služby objednávali sami, máme vyjednané výborné cenové podmienky. Našu agentúru si môže dovoliť naozaj každý!

 Poskytujeme základné služby ako prenájom návlekov, ale aj rôzne služby navyše, všetko nájdete uvedené v Našej Ponuke.

 Na budúci rok sme pre Vás pripravili akciu. Vzdy prvý záujemca v jednom mesiaci, ktorý si u nás zajedná svadobnú výzdobu, bude mať vypustenie holúbkov zdarma.

 

Máte otázky?
Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek. Radi preberieme vaše predstavy a ponúkneme vám ten najlepší servis.
Kontaktný formulár


PRE VÁS STAROSŤ - PRE NÁS RADOSŤ

Máme vynikajúcich, kreatívnych a spoľahlivých spolupracovníkov a obchodných partnerov. Vieme pre vás ako firma vybaviť zaujímavé ceny a podmienky. Záleží nám na každom našom zákazníkovi, aj na tom, ktorý sa ku nám príde len poradiť. Chceme robiť našu prácu pre vás všetkých a našou veľkou odmenou je Vaša radosť.

PONÚKAME KOMPLETNÝ SVADOBNÝ A EVENTOVÝ SERVIS

Predsvadobné konzultácie, čiastocný svadobný servis, svadba na kľúč, darčekové poukážky, svadobný koordinátor, svadobná výzdoba, baby shower, firemné večierky, narodeninové party, rozlúčka so slobodou, zásnubné party, kvetinová výzdoba, prenájom návlekov, prenájom mašlí, balóny, prenajom Chiavari svadobných stoličiek...